Mūsų kompanija

Keletas faktų apie kompaniją „Heel“:

  • Įkurta 1936 m.
  • Centrinė kompanijos buveinė įsikūrusi Vokietijoje (Baden Badene).
  • Be pagrindinės „Heel“ kompanijos Vokietijoje, jai taip pat priklauso antrinės įmonės Belgijoje, Brazilijoje, Čilėje, Olandijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Pietų Afrikos Respublikoje.
  • Darbuotojų skaičius Baden Badene: 850.
  • Homeopatinių ampulių gamybos apimtys: 95 mln. vienetų per metus (rinkos lyderė).
  • „Heel“ vaistai parduodami daugiau nei 50-tyje pasaulio šalių.

 

Vizija

Mes tiesiame tiltą tarp homeopatijos ir įprastinės medicinos!

Su entuziazmu ir kompetencija įgyvendiname mūsų kompanijos įkūrėjo viziją – kompanija „Heel“ tampa lydere pasaulyje moksliškai pagrįstos moderniosios homeopatijos srityje.

Mūsų vaistai paprastai vartojami, jie švelniai aktyvina organizmo savigydos galias, taip, kaip numatyta gamtos, kaip to pageidauja gydytojai ir pacientai visame pasaulyje.

 

Misija

Viziją įgyvendiname remdamiesi misija.

Dėmesio centre – nauda ir vertė pacientams, partneriams, taip pat kompanijos dalininkams ir darbuotojams visame pasaulyje.

Mes stengiamės atsižvelgti į pacientų poreikius: savo užduotimi laikome pacientų poreikių patenkinimą, siekiame, kad jiems būtų taikoma veiksminga, švelni, moksliškai pagrįsta terapija. Tuo tikslu remiamės homotoksikologijos samprata. Investuojame į šios terapinės sistemos ir atitinkamų jos preparatų mokslinį pagrindimą.

Mūsų santykius su partneriais ir klientais lydi pasitikėjimas, patikimumas ir profesionalumas.

Vertingumas dalininkams: besiremdami kompanijos vizija ir misija, siekiame ir toliau didinti verslo vertę, jį plėtodami. Tai reiškia, kad visose vertės kūrimo grandyse mes orientuojamės į šiuolaikiškumą.

Mūsų darbuotojai: mes remiamės bendradarbiavimo ir vadybos principais. Atsakingi, kompanijai įsipareigoję ir atsidavę darbuotojai yra vienas svarbiausių mūsų sėkmės veiksnių.

Mūsų kompanijos veiklos principus nusako šie kriterijai: patirtis, mokslinis pagrindimas, kokybė.

 

Daugiau informacijos apie kompaniją „Biologische Heilmittel Heel GmbH“:

www.heel.de

www.heel.com